Blog

 • Fuar Standı Fiyatları
  30
  Haz

  Fuar stand fiyatları 2018 yılında ne kadar? Stand satın almak mı daha ucuz yoksa kiralamak mı? Fuar stand fiyatları neden farklılık gösteriyor? Konuya dair merak ettiğiniz soruların yanıtları için sizi içeriye bekliyoruz.

  Devamını Oku
 • Fuarda Ziyaretçiyi Etkilemenin Yolları
  29
  Haz

  Fuarda daha fazla ziyaretçi çekmenin yolları neler? Firmalar fuarlarda nasıl tüm ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başarıyor? Fuara katılmadan ve hazırlıklarınızı yapmadan önce mutlaka bu yazıyı okuyun!

  Devamını Oku
 • Firmalar Fuarlara Neden Katılmalı?
  28
  Haz

  Firmaların fuarlara katılım göstermesi ne gibi faydalar sağlıyor? Firmalar neden mutlaka fuar etkinliklerine katılmalıdır? Düzenlenen fuarların firmalara ne gibi katkılar sağladığını mercek altına aldık, tıklayın.

  Devamını Oku
 • Modüler Stand Fiyatları
  27
  Haz

  Modüler stand fiyatları 2018 yılında ne kadar? Modüler standlar neden farklı fiyatlara sahip oluyor? Modüler standlar kiralanabilir mi? Merak ettiğini soruları yanıtladık, öğrenmek için tıklayın.

  Devamını Oku
 • Fuar Standının Firma İmajında Tesiri
  23
  Haz

  Fuara nasıl bir stand ile katıldığınız marka imajınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Marka imajınızı seçtiğiniz stand ile güçlendirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece firmamızın ürünler sayfasına tıklamanız!

  Devamını Oku
 • Fuar Standı Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
  18
  Haz

  Fuar stand modelleri tasarlanırken nelere dikkat edilmelidir? Fuar standları nasıl tasarlanmalı ve tasarımında hangi unsurlara mutlaka yer verilmeli? Merak etiğiniz soruların önemli yanıtları burada.

  Devamını Oku
 • Fuar Standının Firma İmajında Etkisi
  13
  Haz

  Firmaların seçtikleri fuar standı ile marka imajları arasında yakın bir ilişki var. Yanlış fuar standını seçmeniz marka imajınıza zarar verebilir. Doğru stand modeli ise bu imajı ciddi düzeyde güçlendirebilir.

  Devamını Oku
 • Kiralık Fuar Standları
  09
  Haz

  Fuar standı kiralamadan önce stand modelinin ne kadar uygun olduğunu mutlaka gözden geçirin. Kiralık fuar standları için tercih edeceğiniz firmayı çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Daha fazla bilgi almak için hemen tıklayın.

  Devamını Oku
 • Ürün Teşhir Standı
  05
  Haz

  Ürün teşhir stand modelleri artık çok daha geniş bir model çeşitliliğine kavuştu. İhtiyaca yönelik olarak dizayn edilen ürün teşhir standları artık daha kullanışlı bir form da kazandı. Bilgi için tıklayabilirsiniz.

  Devamını Oku
 • Ahşap Fuar Stand Tasarımları
  01
  Haz

  Ahşap fuar standı modelleri sıcak atmosferi ve özel dokusu ile firmalar tarafından daha sık tercih ediliyor. Siz de markanızın imajına uygun bir ahşap stand modelini kiralama yolu ile kolayca temin edebilirsiniz.

  Devamını Oku
 • İstanbul'da Fuar Standı Yapan Firmalar
  30
  May

  Markanıza uygun bir stand modeli imalatı yapılmasını istiyorsanız mutlaka profesyonel firmalara yönelmelisiniz. İstanbul’da fuar standı yapan firmalar arasından hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız tıklayın.

  Devamını Oku
 • İstanbul Fuar Hizmetleri
  29
  May

  İstanbul fuar hizmetleri ile ön plana çıkan bir kente dönüştü. Fuar etkinliklerinde kullanacağınız stand ziyaretçilerin ilgisini çekmeli ve merak uyandırmalıdır. Bu konuda size bazı ipuçları aktarıyoruz, tıklayın.

  Devamını Oku
 • Modüler Fuar Standı
  28
  May

  Modüler stand modelleri sadece fuar alanlarında değil, pek çok farklı etkinlikte kullanılabiliyor. Markalar için özel olarak istenen her ölçüde üretilebilen modüler stand modelleri örneklerine göz atın.

  Devamını Oku
 • Fuar Standı Tasarımı ve Uygulaması
  27
  May

  Firmalar için fuar standı seçimi sanılandan çok daha fazla önemlidir. Doğru stand modelini seçerek fuarlardaki rekabette bir adım öne çıkabilirsiniz. Marka prestijinizi de dikkate almanız gerekiyor. Bilgi için tıklayın.

  Devamını Oku
 • Fuar Standında Olması Gerekenler
  26
  May

  Bir fuar standında hangi özellikler olmalı? Fuar standı ile firmaların dikkat çekebilmesi için nasıl bir model tercihi yapmaları gerekiyor? Fuara katılmadan ve stand seçimi yapmadan önce mutlaka buraya tıklayın.

  Devamını Oku
 • Modern Fuar Standı Kurulumu
  25
  May

  Fuara nasıl bir stand ile katılacağınız büyük önem taşıyor. Fuar etkinliklerinde marka imajınızı riske atmayın! Modern stand dizaynı ve kurulumu için profesyonel bir firmadan yardım almanız gerekiyor. Daha fazla bilgi için tıklayın.

  Devamını Oku
 • Mobilya Fuar Stand Modelleri
  24
  May

  Mobilya fuarlarında stand seçimi çok önemlidir. Fazla sayıda ürün teşhiri için uygun olmayan bu etkinliklerde tanıtımın en doğru stand kullanılarak yapılması gerekir. Konuya daha yakından bakmak için hemen tıklayın.

  Devamını Oku
 • Fuar Standları İstanbul
  22
  May

  İstanbul her yıl çok sayıda fuara ev sahipliği yapıyor. Katılım gösterdiğiniz fuarlarda seçtiğiniz standların önemi çok fazla! Bu yüzden nasıl bir stand modeli seçtiğinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Detaylar burada!

  Devamını Oku
 • Uluslararası Fuar Standları
  20
  May

  Uluslararası fuar etkinliklerine en uygun stand modelleri nasıl olmalı? Bu fuarlara hangi standları kullanarak katılmalısınız? Seçilen stand modellerinde mutlaka olması gereken özellikleri açıkladık, tıklayın.

  Devamını Oku
 • Fuar Stand Tasarım Örnekleri
  18
  May

  Artık fuarlar çok daha etkin bir tanıtım alanına dönüştü. Ülkemizde düzenlenen ulusal ve uluslararası fuar etkinlikleri firmalar için büyük bir şans anlamına geliyor...

  Devamını Oku
İletişim
Biz Sizi Arıyalım