22
May

İstanbul’da artık çok daha fazla sayıda yerli ve yabancı fuar etkinlikleri düzenleniyor. Neredeyse her sektöre hitap eden fuar etkinlikleri ile kentte her daim bir hareketlilik söz konusu. Elbette bu etkinlikler firmalar için de bir fırsata dönüşüyor. Çünkü firmalar ürün ve hizmet tanıtımlarını daha kısa sürede, daha geniş bir kitleye yapabiliyorlar. Sonuç olarak fuar standları İstanbul kenti söz konusu olduğunda çok daha fazla önem taşıyor.

Standlar farklı malzemelerden, farklı teknikler uygulanarak hazırlanabiliyor. Fuar alanında kolaylıkla kurulumu yapılabilen fuar standları İstanbul için artık en gerekli malzemelerden biri haline geldi. Aynı anda kentin birkaç farklı yerinde dahi fuar etkinlikleri olabiliyor. Dolayısıyla firmaların artık stand modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmiş olması da gerekiyor.

İstanbul’da Fuar Stand Modelleri Örnekleri

Kentte istenen her türde fuar standı bulmak oldukça kolay. Ancak her firma profesyonel bir hizmet sunamıyor. Fuar açıldıktan sonra stand ile ilgili çeşitli sorunlar yaşamak istemiyorsanız mutlaka profesyonel bir firmadan stand tasarım ve kurulum hizmeti alın. Ayrıca profesyonel firmalara beklentilere çok daha uygun standlar sunabilir.

Örneğin ilgi çeken, sıra dışı bir model rakiplerinizden daha fazla dikkat çekmenizi sağlar. Ziyaretçiler fuarlarda önce standa bakar. İlgilerini çeken stantlara yönelirler. Bu nedenle daha fazla ziyaretçi çekmeniz için hem markanıza, hem de tanıtım yapacağınız ürün veya hizmete uygun bir stand ararken aynı zamanda ne oranda ilgi çektiğini de dikkate alın.