09
Haz

Katıım göstermek istediğiniz fuarlar için stand satın almak ya da sizin için bir standın dizayn edilmesini talep etmek zorunda değilsiniz. Pek çok firma gibi siz de kiralık fuar standları arasından birini seçebilirsiniz. Üstelik standın sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda fuar için ayrılan alanı tam olarak kullanabileceğiniz şekilde hazırlanması da mümkün olabilir.

Aynı zamanda ek alanlar da kiralık fuar standları modellerine ilave edilebiliyor. Örneğin broşür dağıtımı için standın dışında ek bir stand kurulması gibi ekstra talepleriniz de karşılanabilir. Kiralık olarak en çok kullanılan stand modelleri modüler standlar oluyor. Bunun nedeni bir lego gibi sökülüp takılabilmesidir. Dolayısıyla istenen alanı verimli şekilde kullanabileceğiniz bir standa sahip olabiliyorsunuz.

Kiralık Fuar Standı Modelleri ve Fiyatları

Modüler stand çeşitlerinin yanı sıra ahşap stand modellerini de kiralık olarak temin edilebileceğiniz bilmenizde fayda var. Ahşap standlar çok daha prestijli bir görünüm sergiliyor olması ile ön plana çıkıyor. Ayrıca tüm ürün ve hizmet teşhirleri ve tanıtımı için gayet uygun bir yapıya sahip olabiliyorlar.

Bu tasarımlar farklı ışıklandırma uygulamalarının gerçekleştirilebileceği bir yapıya sahip olması ile de ön plana çıkıyor. Eğer marka prestijinize uygun, kullanışlı ve alanın verimli şekilde kullanılabileceği bir standa ihtiyacınız varsa size sunacağımız modelleri görmeden asla karar vermeyin. Bağlantı yerleri gizli olan, şık ve gösterişli modelleri en uygun fiyatlarla firmamızdan kiralayabilirsiniz.