25
May

Büyük bir heyecanla düzenlenen fuarlar ülkemizde en çok ilgi gören etkinlikler arasında yer alıyor. firmalar yeni ürün ve hizmetlerinin tanıtımı için bu özel etkinlikleri bekliyor. Ticari açıdan ciddi bir hareketlenme anlamına gelen bu fuarlarda mutlaka firmaların dikkat çeken stand modellerini kullanması gerekiyor. Bu noktada tasarım ve modern fuar standı kurulumu hizmeti veren firmalardan yardım alınmalı!

Elbette ülkemizde bu alanda hizmet veren çok sayıda firma var. Ancak tercihinizi Sun Design Fuar olarak firmamız gibi profesyonel ekiplerden yana kullanmanız, hem marka imajınıza hem de tanıtımı yapılacak ürün ya da hizmete en uygun standı seçebilmeniz anlamına gelir. Özellikle modern fuar standı kurulumu alanında profesyonel bir firmadan hizmet almanın ayrıcalığını daha net hissedebilirsiniz.

Stand Dizaynı ve Kurulumu Hizmetleri

Fuara katılım göstermek isteyen firmaların stand noktasında karşısına iki yol çıkıyor. Bunların ilki kiralama hizmetidir. Stand modelleri arasından seçilen herhangi bir tasarım kiralanabilir. Bir de özel dizayn hizmeti var. Çok sayıda firma kendileri için özel olarak bir stand dizayn edilmesini ve üretilmesini talep ediyor.

Çünkü bu durumda firmanın daha etkin şekilde kullanabileceği bir standa sahip olunması mümkün olabiliyor. Aynı zamanda bu standlar firmanın ileride katılacağı fuarlarda da kullanılabiliyor. Hem ahşap hem de modüler stand modelleri için kiralama veya özel üretim hizmetlerimizden faydalanabileceğinizi belirtmek isteriz. Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.