24
May

Mobilya fuarları en çok ilgi gören fuar etkinlikleri arasında yer alıyor. Eğer siz de yakın zamanda firma olarak bir mobilya fuarına katılım gösterecekseniz, ideal bir stand modeli seçmeniz gerektiğini unutmayın. Bu noktada mobilya fuar stand modelleri arasında kısa bir gezintiye çıkmanız gerekebilir. Firmanızın prestijine ve vizyonuna en uygun modeli bulmanız zor olmayacak.

Mobilya fuarlarında standların çok daha fazla önem taşıdığını bilmelisiniz. Çünkü ziyaretçiler ilgi çeken, yenilikçi ve fark yaratan stantlara daha fazla yöneliyor. Dolayısıyla mobilya fuar stand modelleri aslında ziyaretçileri standınıza çekebilmenizi sağlayabiliyor. Daha fazla sayıda kişiye tanıtım yapmanız da daha verimli bir fuar etkinliği geçirmenize olanak tanıyor.

Nasıl Bir Stand Modeli Seçmeliyim?

Elbette son yıllarda çok geniş bir stand modeli yelpazesi ile karşılaşmanız mümkün hale geldi. Bu nedenle nasıl bir stand seçimi yapmanız gerektiği konusunda aklınız karışabilir. Söz konusu mobilya olduğunda fuarlarda ürün teşhiri yapmak pek kolay olmuyor. Dolayısıyla çok sayıda ürün teşhiri yerine az sayıda ürünün daha etkin sergilendiği bir stand modeli seçmelisiniz.

Kaliteli, şık görünen ve logo uygulamasına uygun bir standa yönelmeniz gerekiyor. Bu sayede markanızın vizyonunu destekleyen bir stand ile ziyaretçilere seslenmiş olacaksınız. Mobilya üretici ve satıcı firmaları için özel olarak çok sayıda farklı stand modeli dizayn edebiliyor ve üretebiliyoruz. Sitemiz üzerinden mevcut modellere göz atabilirsiniz.