27
Haz

Büyük bir hazırlık sürecinin ardından düzenlenen fuarlar için artık çok daha modern stand modelleri tercih ediliyor. Firmaların fuarda ayrılan alanı en verimli şekilde kullanmalarını sağlayan stand modellerinin başında modüler yapıda olan tasarımlar geliyor. İşte bu nedenle modüler stand fiyatları ne kadar sorusunun yanıtı firmalar için her daim önem kazanıyor.

Bir lego gibi sökülüp takılabilen bir yapıya sahip olan modüler standlar sadece ülkemizde değil, tüm dünyada sıklıkla kullanılıyor. Bu tasarımların kalite bakımından birbirinden çok farklı olabileceğini unutmayın. Dolayısıyla modüler stand fiyatları nedir sorusuna verilebilecek yanıtlar da değişkenlik gösteriyor. Örneğin bağlantı yerleri gizli olan bir stand modeli ile gizli olmayan bir modelin fiyatının aynı olması beklenemez. Yinede bir örnek vermek gerekirse 12 m2' den başlayan modüler stand fiyatları yaklaşık olarak 2500 Tl civarındadır.

Modüler Stand Fiyatları Neden Farklı?

Aynı zamanda kaliteli ve pürüzsüz malzemelerden imal edilmiş bir stand modeli ile dayanıksız ve yüzeyi beklentilere uygun olmayan malzemelerden üretilen standlar da haliyle birbirinden farklı fiyatlara sahip olacaktır. Bu tasarımların nasıl bir dizayna sahip olduğu da yine fiyatlar üzerinde etkili olan unsurlar arasında yer alıyor.

Modüler standları mutlaka satın almak zorunda değilsiniz. Dilerseniz kiralama yoluna gidebilir ve teşhiri gerçekleştirilecek ürün ya da hizmetlere en uygun olan stand modellerini kiralayabilirsiniz. Kaliteli ve aynı zamanda son derece uygun fiyatlara sahip olan modüler stand çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Sizlere modern ve aynı zamanda fuarda dikkat çekmenizi sağlayacak olan tasarımları cazip fiyatlar eşliğinde kullanma imkanını sunuyoruz.