28
May

Fuar etkinliklerinde en çok tercih edilen stand modellerinin başında modüler tipte olan tasarımlar geliyor. Bir lego gibi sökülüp takılabilme özelliğe sahip platformlardan oluşan modüler fuar standı modelleri kullanışlı olmaları ve fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkıyor. Örneğin bu tasarımlara broşür dağıtım standı gibi ek alanlar ilave edilebiliyor.

Fuarlarda firmalar için ayrılmış alanlara yönelik olarak ölçüleri ayarlanabilen modüler fuar standı modellerinin farklı stand dekorasyonları ve ışıklandırma çalışmalarına da gayet uygun olduklarını belirtebiliriz. Bu tasarımların markaların imajına uygun bir form kazanmasını sağlamak oldukça kolay. Parça şeklinde nakliyesi yapılabilen stand modelleri fuar alanına getirildikten sonra kolaylıkla kurulumu yapılabiliyor.

Modüler Standlar Geniş Kullanım Alanına Sahip!

Fuar sonrasında ise yine lego gibi parçalara ayrılarak fuar alanından taşınabiliyor. Bu açıdan da gayet pratik olan bu stand modelleri, kaliteli malzemeler ile imal edildiğinde son derece dayanıklı bir form kazandıklarından uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Özel ölçülerde imalatı yapılabilen modüler standlar hemen her markanın sahip olması gereken ürünler arasında yer alıyor.

Lansmanlar, tanıtımlar, kongreler gibi çeşitli etkinliklerde de kullanıma uygun olan bu standlar bağlantıları yerleri gizli kalacak şekilde de üretilebiliyor. Eğer siz de bu stand modellerine sahip olmak ve yıllarca sorunsuz şekilde kullanmak isterseniz hem bilgi hem de fiyat almak için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel modüler stand modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.