20
May

Fuarlarda kullanım için özel olarak dizayn edilen stand modelleri artık sadece fonksiyonel özellikleri ile değil, dikkat çeken özel tasarımları ile de ön plana çıkıyor. Özellikle uluslararası fuar standları son derece şık ve modern yapıları ile beklentileri en üst düzeyde karşılıyor. Bu tür etkinliklerde genellikle bir lego gibi sökülüp takılabilen standlar tercih edilse de ahşap modeller de her daim seçenekler arasında yer alıyor.

Uluslararası fuar etkinliklerinde kullanılan standların çok daha önemli olduğunu belirtmeye gerek yok. Ulusal fuarlar ile kıyaslandığında çok daha ciddi bir rekabet sahası olan uluslararası fuar standları ile dikkat çekmeniz ve marka prestijinizi de ön plana çıkarmanız gerekiyor. Zira bu fuarlar global bazda lider firmaları buluşturuyor.

Uluslararası Fuara Nasıl Bir Stand ile Katılmalı?

Fuarlara katılım göstermek isteyen firmalar özellikle uluslararası fuar etkinlikleri söz konusu olduğunda çok daha dikkatli bir stand seçimi yapmalıdır. Öncelikle profesyonel bir firmadan hizmet almaları gerekir. Ayrıca fuarda ayrılan alanı en etkin şekilde kullanılabilecek bir dizaynın hazırlanması da önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Standın markanın prestijine hatta marka imajına uygun olması gerekir. Beraberinde stand modelinin kullanışlı olması, ürün ya da hizmet tanıtımının rahatlıkla ziyaretçilere yapılabilmesi de gerekiyor. Malzemelerin ve işçiliğin kaliteli olması gerektiğini de belirtelim. Tüm bu kriterlere uygun yapıda olan stand modellerine firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakabileceğiniz tasarımlarımıza mutlaka göz atın.