30
Haz

Fuarlar artık firmalar için çok daha etkin bir tanıtım alanına dönüştü. Bu nedenle firmalar arası rekabetin de artık fuar etkinliklerinde çok daha net bir şekilde hissedilebildiğini belirtebiliriz. Artık onlarca rakibi arasından dikkat çekmek isteyen firmalar sıra dışı stand modellerini de tercih etmeye başladı. Bu nedenle fuar standı fiyatları son dönemde biraz değişime uğradı.

Fiyatlar stand modellerinin üretiminde kullanılan malzemeler, işçilik ve aynı zamanda dizayna bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle fuar standı fiyatları olarak size net bir rakamdan söz etmek yanıltıcı olabilir. Yaklaşık olarak 2.000 Tl'den 10.000 Tl'ye kadar fuar stand fiyatlı standlar mevcuttur. Eğer modüler yapıda olan stand modellerini tercih ederseniz çok daha makul rakamlar ile karşılaşabilirsiniz. Fakat ahşap modellerin bir miktar daha yüksek fiyata sahip olduğunu belirtebiliriz.

Hangi Fuar Stand Modelleri Daha Ucuz?

Firmaların büyük bölümü artık stand satın almak yerine kiralama yolunu tercih ediyor. Bu sayede standlar için ayrılan ücretlerden hatırı sayılır bir tasarruf elde etmek mümkün olabiliyor. Üstelik hem modüler hem de ahşap standların kiralanması mümkün ve fuarda size ayrılan alanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak modelleri tercih edebilirsiniz.

Stand kiralama için tercihinizi firmamızdan yana kullanmanız halinde en uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda fuarda rakiplerinizden çok daha fazla dikkat çekmenizi sağlayacak olan stand modellerine sahip olabilirsiniz. Her türlü ışıklandırma ve dekorasyon çalışmasına uygun tasarımlar sitemizde! Modelleri görmek ve fiyatlara göz atmak için mutlaka sitemize tıklayın.