Modüler Sistem Standlar

Fuar etkinliklerinde en çok kullanılan stand türü modüler sistem standlardır. Sökülüp takılabiliyor olması ve kolay kurulum gibi özellikleri ile ön plana çıkan modüler sistem stand modellerinde, beklentiniz şıklık, estetik görünüm, modern duruş ve kullanışlılık ise tasarımlarımıza hemen göz atabilirsiniz. Tasarım ekibimiz tasarından ihtiyaçlar gözetilerek özenle dizayn edilen stand modellerimiz ile rakipleriniz arasından sıyrılarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Parça bağlantı hatlarının görünmediği ve ürün teşhirinin pratik bir şekilde yapılabildiği tasarımlarımız arasında alüminyum, mdflam, sunta ve suntalam gibi farklı malzemelerden hazırlanmış pek çok dizayn yer alıyor. Tanıtımını yapacağınız ürün veya hizmetlere göre model seçimi yapabileceğiniz gibi, markanızın imajına ve vizyonunuza uygun model seçimleri de yapabilirsiniz.

Kurumsal imajınızı destekleyen modüler stand modellerimiz, müşterilerinize en etkin şekilde tanıtım yapabilmeniz ve konuklarınızı konforlu bir şekilde ağırlayabilmeniz için ideal bir kullanım stiline sahiptir. Kurumsal etkinlikler, lansmanlar, kongreler gibi farklı etkinliklerde kullanıma uygun modellerimizin de olduğunu belirtmek isteriz. Sizlere en ekonomik çözümleri sunuyoruz.

Pleksiden cama, ahşaptan tüle pek çok yan malzeme ile bir arada kullanıma uygun olan modüler sistem stand modellerimiz, her türlü stand dekorasyonu için uygundur. Doğru ışıklandırma ile rekabet sahasında dikkat çekmenizi sağlayacak olan tasarımlarımız farklı ebatlardadır. Fuarda tarafınıza ayrılan alanı en verimli şekilde kullanabileceğiniz modelleri tercih edebilmek için, uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.

+ devamını oku - daha az göster
SPM
Expomed Fuarı Modüler Sistem Stand Tasarım
SPM
Detay
Sfs
Fastaner Fuarı Modüler Fuar Stand Tasarım
Sfs
Detay
Öztutuş
Hometeks Modüler Fuar Stand Tasarım ve Uygulama
Öztutuş
Detay
Dila Yapı
Yapı Fuarı Modüler Fuar Standı Tasarım ve Uygulama
Dila Yapı
Detay
Borusan Mühendislik
Tüyap Yapı Fuarı Modüler Fuar Standı Tasarım ve Uygulama
Borusan Mühendislik
Detay
Birlik Bağlantı Modüler Stand
Fastaner Fuarı Modüler Sistem Stand Tasarım ve Uygulama
Birlik Bağlantı Modüler Stand
Detay
Baharot Modüler Fuar Stand
Gıda Fuarı Modüler Fuar Standı
Baharot Modüler Fuar Stand
Detay
İletişim
Biz Sizi Arıyalım