Kongre Standları

Kongre merkezlerinde firmanızı en iyi şekilde temsil edecek kongre stand modellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Etkileyici, şık ve kullanışlı stand modellerimiz, kongre etkinliklerinde prestijli bir tanıtım çalışması yapabilmeniz için son derece idealdir. Tamamı modern görünümü ile ön plana çıkan kongre standlarımız arasında, küçük alanlarda tanıtım yapabilmenizi sağlayacak farklı ebatlarda tasarımlarımız da bulunuyor.

Kongre etkinlikleri de tıpkı fuarlar gibi bir rekabet sahasıdır. Bu sahada rakiplerinizden bir adım öne çıkabilmeniz için ilk intibada belirleyici olan stand modelinizin, tasarımı ile fark yaratması gerekir. Sizlere şıklığı ve estetik dizaynı ile dikkat çeken kongre stand modellerini sunmamızın amacı, bu tür sahalarda fark yaratarak dikkat çekebilmenizdir.

Tamamı kusursuz bir işçilik örneği olan kongre standlarımız kolay kurulum ve kolay kullanım özelliğine sahiptir. Katılım göstereceğiniz kongrede size ayrılan alana uygun stand modelleri de tasarlıyoruz. Bu alanı maksimum seviyede kullanabileceğiniz, fonksiyonel kongre standlarımız ile verimli bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Ürün teşhirinin yanı sıra broşür dağıtımınızı da rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz dizaynlar, tasarım ekiplerimiz tarafından itina ile hazırlanmaktadır.

Sadece ticari faaliyet gösteren firmalara değil, siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına ve meslek odalarına uygun kongre stand modellerimiz de mevcut. Ayrıca karşılama bankoları ile entegre şekilde kullanılabilecek stand modelleri için de tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Farklı malzemeler kullanılarak hazırlanmış olan kongre standlarımız arasında, kullanım amacınıza en uygun modeller, uzman ekiplerimiz tarafından sizlere önerilecektir. 

+ devamını oku - daha az göster
Pepsi
Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı 2016 Green Park Hotel. Kongre Standı
Pepsi
Detay
İnfopark
ICSG 2015 Wow Otel Kongre ve Fuar Standı
İnfopark
Detay
İkmib 2014
ICSG 2015 Wow Otel Kongre ve Fuar Standı
İkmib 2014
Detay
Dimes
ICSG 2015 Wow Otel Kongre ve Fuar Standı
Dimes
Detay
Burkon
Ace of Mice 2017 Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Kongre Standı
Burkon
Detay
Bimetri
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis...
Bimetri
Detay
Pikotek Ahşap Stand
Enerji Fuarında Ahşap Fuar Standı Tasarım Çalışması
Pikotek Ahşap Stand
Detay
İletişim
Biz Sizi Arıyalım