Ahşap Fuar Standları

Tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan ve modern duruşları, pratik kullanım özellikleriyle ön plana çıkan ahşap standlarımız, katılım gösterdiğiniz tüm fuarlarda tanıtım çalışmanızı şık bir platformda gerçekleştirmenizi sağlar. Rakip firmaların standları arasında dikkat çekmeniz için özel bir dizayn ile hazırlanan tasarımlarımız, fark yaratmanız için en ideal seçenek olabilir.

Fuarlar, müşterilerinizi ilk izlenim ile kolaylıkla etkileyebileceğiniz organizasyonlardır. Müşterilerinizde bırakacağınız ilk izlenimin başarısı ise öncelikli olarak kullandığınız stand ile birebir yakından ilgilidir. Bu nedenle standınız marka prestijinize uygun, yapacağınız tanıtım çalışması bakımından fonksiyonel bir tasarıma sahip olmalıdır. Sun Design olarak sizlere sunduğumuz tüm ahşap stand modellerimiz, fark yaratan ve kullanışlı tasarımlardır.

Kusursuz bir işçilik ile hazırlanan standlarımız, hat birleşme çizgilerinin görünür olmaması, stand yüzeylerinin rahatlıkla temizlenebilmesi, modern görünüm ve ürün teşhirlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi gibi pek çok noktada, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacaktır. Tanıtımı yapılacak olan ürün ve hizmetlere uygun olacak şekilde, firmaların beklentilerine uygun tasarımlar da hazırlıyoruz. Sadece müşterilerinize değil, rakiplerinize karşı da prestijli bir intiba yaratacak stand modelleri için mevcut tasarımlarımızı mutlaka inceleyin.

Mevcut fuar alanına uygun, farklı ebatlarda ahşap stand modellerine sahibiz. Aynı zamanda kurumsal tanıtımlarınız, lansmanlarınız ve farklı etkinliklerde kullanım için de ideal olan çok sayıda alternatif tasarımlarımız mevcut. Doğru ışıklandırma çalışması ve doğru stand dekorasyonu ile katılım gösterdiğiniz fuarın en etkileyici standına siz sahip olabilirsiniz. Sizlere daha fazla bilgi vermemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+ devamını oku - daha az göster
Petlas Ahşap Fuar Stand
Petlas Konya Tarım Fuarı Ahşap Fuar Stand Tasarım ve Uygulama
Petlas Ahşap Fuar Stand
Detay
Safiport Ahşap Fuar Standı
Safiport Ahşap Fuar Standı Tasarım ve Uygulama (Transist Fuarı 2018)
Safiport Ahşap Fuar Standı
Detay
Kütahya Porselen Ahşap Stand
Cnr Hotec 2016 Hotel Restoran Cafe Ekipmanaları Teknoloji Fuarı
Kütahya Porselen Ahşap Stand
Detay
HSC Ahşap Stand Tasarımı
HSC Ahşap Fuar Stand Tasarımı Sodex 2018 Isıtma Soğutma Fuarı
HSC Ahşap Stand Tasarımı
Detay
SPM
Expomed Fuarı Modüler Sistem Stand Tasarım
SPM
Detay
Santech
Fastaner 2018 Bağlantı Fuarı Ahşap Fuar Standı Tasarım ve Kurulum
Santech
Detay
Win Mart 2016
Tüyap’ta Her Sene Düzenli Olarak Yapılan Otomasyon Fuarı
Win Mart 2016
Detay
Wabag
IFAT EURASIA Fuarı Ahşap Fuar Stand Tasarım
Wabag
Detay
Tamşan Gold
Kuyumculuk Fuarı Ahşap Fuar Stand Tasarım
Tamşan Gold
Detay
Tamek
Tamek Çaba Derneği Kermes Stand Tasarım Uygulama
Tamek
Detay
Şah Aydınlatma
CNR EXPO'a Aydınlatma Fuarı Ahşap Fuar Standı
Şah Aydınlatma
Detay
Pikotek Ahşap Stand
Enerji Fuarında Ahşap Fuar Standı Tasarım Çalışması
Pikotek Ahşap Stand
Detay
İletişim
Biz Sizi Arıyalım